Komunie

Lokal na komunie Olsztyn? Wybierz Bistro Kopernika

Komunia w Olsztynie? Wybierz Bistro Kopernika. Za nami wiele przyjęć z okazji Komunii Świętej dzieci – mamy doświadczenie, odpowiedniej wielkości lokal (nawet do 35 osób!) i przygotowane zaplecze gastronomiczne, które pozwala na urządzenie świetnej komunii w Olsztynie. Napisz do nas – w odpowiedzi przedstawimy przykładowe menu w różnych wariantach cenowych. Menu dostępne również w pliku pdf do pobrania poniżej ⬇⬇⬇

Oferta 2024

Przyjęcie komunijne dla Twojej rodziny

Wiosna to czas, kiedy w Bistro Kopernika organizowane jest niejedno przyjęcie komunijne. Olsztyn coraz częściej przenosi tego typu spotkania z domowych warunków do restauracji – więcej metrażu i mniej przygotowań przed i po przyjęciu to najlepsze zalety tego wyboru. Nasz lokal to dobre miejsce na przygotowanie komunii – rezerwujemy dla Ciebie całą restaurację na wyłączność lub jej częśc. I jest dobrze!

Wybierz menu  ⬇⬇⬇  My zajmiemy się resztą!

Organizując komunię swojego dziecka w Bistro Kopernika nie musisz się przejmować, czy goście wyjdą najedzeni, czy nie skończą się napoje, a dzieci będą się nudzić. Wystarczy, że wybierzesz menu w wybranym przez Ciebie wariancie, a my zajmiemy się resztą. Obiecujemy – będzie tak jak chcesz 😉 A Ty możesz spokojnie cieszyć się imprezą.

Skontaktuj się z nami

Komunia? Olsztyn? Bistro Kopernika zaprasza – napisz do nas mailowo lub przez Facebooka, zadzwoń lub przyjdź do lokalu i zapytaj nas o szczegóły Twojego przyjęcia. Rezerwujemy sale nawet z dużym wyprzedzeniem.

Czekamy na kontakt od Ciebie! 🙂

 

OFERTA DO POBRANIA

⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

Oferta 2024

Imprezy okolicznościowe

Chrzciny, komunie, spotkania

Sprawdź